Rádi vám poradíme. Zavolejte, nebo nám pošlete email ...
+420 222 311 280 info@taxvision.cz

Reference

Jan Blažek

Board member, Duhovka Group, a.s.

“Se spol. TaxVision spolupracujeme již 8 let v oblasti účetního a daňového poradenství. Za tuto dobu musím velmi ocenit jejich precizní a zároveň konstruktivní přístup. Díky němu máme finance ve všech 6 společnostech patřících do naší vzdělávací skupiny Duhovka pod kontrolou a můžeme se soustředit na její další rozvoj.”

Jiří Gajdošík

Jednatel, Asten Hotels s.r.o.

“TaxVisison s.r.o. je našim partnerem již od samého počátku provozu naší společnosti, tedy od roku 2012. To samo o sobě mluví za hodně. Pro nás je zásadní komplexnost, kvalita a včasnost služeb. A to vše u TaxVision máme.”

Ing. Jaroslav Mareček

Jednatel společnosti, AWT - výhradní distributor GoPro pro ČR a SK

“Již řadu let využíváme vysoce profesionální služby účetní společnosti TaxVision a jsme velmi spokojeni. Oceňujeme především pečlivost, bezchybnost, účetní znalosti, ochotu a spolehlivost. V porovnání s ostatními účetními firmami, které jsme dříve využívali, je za nás firma TaxVision v tomto oboru jednička!”

Mgr. Martin Tobiáš

Chief Executive Officer, Agency of seven Branches

“Poskytované služby jsou setrvale na vysoké úrovni. Na základě našich letitých zkušeností ze spolupráce s TaxVision můžeme jen jednoznačně doporučit!”

Jan Martínek

Jednatel místopředseda, CODA Innovations s.r.o.

“Na spolupráci s TaxVision oceňujeme komplexnost služeb, vstřícnost ke klientům, profesní odbornost a komunikaci. Máme jen dobré zkušenosti, doporučujeme.”

Ing. Ferdinand Halbich

Společník, GAVLAS, spol. s r.o.

“Se společností TaxVision spolupracujeme přes 10 let. Vždy jsme byli plně spokojeni s odborností, rychlostí spolupráce a vstřícným přístupem zaměstnanců i vedení společnosti.”

Lenka Ferencakova

Finance controller, CPL Jobs, s.r.o.

“Sme radi, že sme si pre vedenie nášho účtovníctva a mzdovej agendy vybrali spoločnosť Taxvision, s.r.o. Vážime si hlavne bezproblémové zvládanie pracovných úloh, flexibilitu, rýchlu komunikáciu a ústretový prístup. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.”

Jaromír Matoušek

Jednatel, AIRSTOP.CZ, s.r.o.

“Se společností TaxVision spolupracujeme již více než 10 let. Vždy jsme byli spokojeni. Velmi vstřícně se k nám zachovali i v těžké době během korona krize.”

Ing. Tomáš Kratochvíle

Ředitel a předseda představenstva a.s., Inkosas

“Na dlouhodobě úspěšné spolupráci rád stavím, a tak je to i v případě našeho partnera, firmy TaxVision s.r.o., v účetní a daňové oblasti.”

Tomáš Dosoudil

Člen představenstva, Bridge Publishing House SE

“S TaxVision jako dodavatelem účetních a poradenských služeb jsme dlouhodobě velmi spokojeni. Výborně funguje on-line spolupráce, máme přístup do účetního SW, ve kterém si vedeme sklady, vystavujeme faktury apod. Dále nám vyhovuje dlouhodobá spolupráce s jedním člověkem, který zná naší firmu a není potřeba opakovaně vysvětlovat. Ceníme si také kvalitního poradenského zázemí. ”

Jiří Gajdošík

Jednatel, Tasty Solutions s.r.o.

“Naše společnost se zabývá provozem restaurací, barů dalších gastro činností. TaxVision s.r.o. nám nabízí vše pod jednou střechou. Od účetnictví přes daňové poradenství a spolupráci se státními orgány. Se spoluprací s TaxVision jsme maximálně spokojeni.”

Mgr. Renata Hyspecká

Asistentka vedení, P-SPRÁVA s.r.o.

“Jako správce společnosti WOLF Investments s.r.o.si velmi cením lidí ve společnosti TaxVision. Spolupracujeme již více než 15 let a odvádějí precizní práci od počátku spolupráce. TaxVision pro nás vede účetnictví a mzdovou agendu. Jelikož společníci jsou zahraniční osoby, vyvstává často i množství s tím souvisejících daňových otázek. To vše lidé z TaxVision dlouhodobě říší k naší naprosté spokojednosti.”

Ing. Petr Pavelek MSc.

Managing director, REAM Group s.r.o.

“S TaxVision spolupracuji na různých projektech již více než 10 let. Vyhovuje mi dlouhodobá spolupráce s týmem lidí z TaxVision, kteří znají naši firmu a není potřeba opakovaně naše podnikání vysvětlovat. Velmi si cením lidí v TaxVision, kteří odvádějí kvalitní práci, a to nejen při vedení účetnictví, ale i řešení související daňové problematiky a dokáží kvalifikovaně poradit.”

Jan Filip

majitel www.cisteboty.cz

“Společnost TaxVision jsem si zvolil před sedmi lety v začátcích podnikání jako partnera pro daňové záležitosti a po celou dobu změn a růstu nebylo pochyb že volba byla dobrá. Jednání je vstřícné, spolehlivé a profesionální. Nemám důvod měnit.”