Máte otázky? Ozvěte se nám ...
222 311 280 info@taxvision.cz

Reference

Ing. Jaroslav Mareček

Jednatel společnosti, AWT - výhradní distributor GoPro pro ČR a SK

“Již řadu let využíváme vysoce profesionální služby účetní společnosti TaxVision a jsme velmi spokojeni. Oceňujeme především pečlivost, bezchybnost, účetní znalosti, ochotu a spolehlivost. V porovnání s ostatními účetními firmami, které jsme dříve využívali, je za nás firma TaxVision v tomto oboru jednička!”

Mgr. Martin Tobiáš

Chief Executive Officer, Agency of seven Branches

“Poskytované služby jsou setrvale na vysoké úrovni. Na základě našich letitých zkušeností ze spolupráce s TaxVision můžeme jen jednoznačně doporučit!”

Jan Martínek

jednatel místopředseda, CODA Innovations s.r.o.

“Na spolupráci s TaxVision oceňujeme komplexnost služeb, vstřícnost ke klientům, profesní odbornost a komunikaci. Máme jen dobré zkušenosti, doporučujeme.”

Lenka Ferencakova

Finance controller, CPL Jobs, s.r.o.

“Sme radi, že sme si pre vedenie nášho účtovníctva a mzdovej agendy vybrali spoločnosť Taxvision, s.r.o. Vážime si hlavne bezproblémové zvládanie pracovných úloh, flexibilitu, rýchlu komunikáciu a ústretový prístup. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.”

Ing. Petr Pavelek MSc.

Managing director, REAM Group s.r.o

“Se společností TaxVision spolupracuji již radu let a je pro mě spolehlivým partnerem v účetních a daňových záležitostech. ”

Jaromír Matoušek

jednatel, AIRSTOP.CZ, s.r.o.

“Se společností TaxVision spolupracujeme již více než 10 let. Vždy jsme byli spokojeni. Velmi vstřícně se k nám zachovali i v těžké době během korona krize.”

Jiří Gajdošík

jednatel, Asten Hotels s.r.o.

“TaxVisison s.r.o. je našim partnerem již od samého počátku provozu naší společnosti, tedy od roku 2012. To samo o sobě mluví za hodně. Pro nás je zásadní komplexnost, kvalita a včasnost služeb. A to vše u TaxVision máme.”

Ing. Tomáš Kratochvíle

ředitel a předseda představenstva a.s., Inkosas

“Na dlouhodobě úspěšné spolupráci rád stavím, a tak je to i v případě našeho partnera, firmy TaxVision s.r.o., v účetní a daňové oblasti.”

Ing. Ferdinand Halbich

společník, GAVLAS, spol. s r.o.

“Se společností TaxVision spolupracujeme přes 10 let. Vždy jsme byli plně spokojeni s odborností, rychlostí spolupráce a vstřícným přístupem zaměstnanců i vedení společnosti.”

Tomáš Dosoudil

člen představenstva, Bridge Publishing House SE

“S TaxVision jako dodavatelem účetních a poradenských služeb jsme dlouhodobě velmi spokojeni. Výborně funguje on-line spolupráce, máme přístup do účetního SW, ve kterém si vedeme sklady, vystavujeme faktury apod. Dále nám vyhovuje dlouhodobá spolupráce s jedním člověkem, který zná naší firmu a není potřeba opakovaně vysvětlovat. Ceníme si také kvalitního poradenského zázemí. ”

Jiří Gajdošík

jednatel, Tasty Solutions s.r.o.

“Naše společnost se zabývá provozem restaurací, barů dalších gastro činností. TaxVision s.r.o. nám nabízí vše pod jednou střechou. Od účetnictví přes daňové poradenství a spolupráci se státními orgány. Se spoluprací s TaxVision jsme maximálně spokojeni.”

Mgr. Renata Hyspecká

asistentka vedení, P-SPRÁVA s.r.o.

“Jako správce společnosti WOLF Investments s.r.o.si velmi cením lidí ve společnosti TaxVision. Spolupracujeme již více než 15 let a odvádějí precizní práci od počátku spolupráce. TaxVision pro nás vede účetnictví a mzdovou agendu. Jelikož společníci jsou zahraniční osoby, vyvstává často i množství s tím souvisejících daňových otázek. To vše lidé z TaxVision dlouhodobě říší k naší naprosté spokojednosti.”