Rádi vám poradíme. Zavolejte, nebo nám pošlete email ...
+420 222 311 280 info@taxvision.cz

Kariéra

Neustále rozšiřujeme náš tým odborníků.

ÚČETNÍ

Společnost TaxVision s.r.o. se zabývá externím vedením účetnictví a daňovým poradenstvím. Aktuálně hledáme do svého týmu novou posilu na pozici ÚČETNÍ.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Práce pro klienty účetní firmy
  • Samostatná práce a odpovědnost za účetnictví svěřených klientů
  • Vedení všeobecného finančního účetnictví – pohledávky, závazky, banka, pokladna atd.
  • Vystavování primárních dokladů klientům
  • Zpracování daňových přiznání - zejm. DPPO, DPFO, DPH, silniční daň aj.
  • Zpracování měsíčních závěrek, reportingu
  • Zpracování uzávěrkových operací, účetní výkazy
  • Základní manažerské účetnictví – střediska a zakázky, interní doklady
  • Cestovní příkazy, stravenky, internetové bankovnictví apod.
  • Komunikace s klienty
  • Jednání s auditory a úřady

CO POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • Minimální praxe 2 roky v oblasti podvojného účetnictví
  • Orientace v daňovém a účetním systému ČR
  • Základní znalost manažerského účetnictví
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Komunikativnost a pozitivní přístup
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, a zodpovědnost
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Schopnost zvládat další agendy (mzdy, daně apod.) výhodou
  • Ochota se učit novým věcem a pružně reagovat na změny
  • Zkušenost se SW PREMIER a FormStudio výhodou

CO NABÍZÍME

  • Zajímavou a různorodou práci
  • Přátelský kolektiv
  • Pracovní prostředí v centru Prahy u metra „C“ Florenc
  • Pružnou pracovní dobu / možnost občasné práce na home-office
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Zázemí české stabilní společnosti
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou / možnost práce na IČ / zkrácený úvazek
  • Stravenkový paušál a další benefity

Nástup možný ihned

Rádi se sejdeme i s Vámi a probereme možnosti spolupráce. Vyplňte informace o vás a pošlete nám zprávu

Pošlete nám soubor se životopisem.
Pošlete nám soubor s motivačním dopisem.

Smluvní podmínky

Kompletní znění smluvních podmínek naleznete zde

Nebo nás kontaktujte nás na adrese: prace@taxvision.cz

*povinné pole