Rádi vám poradíme. Zavolejte, nebo nám pošlete email ...
+420 222 311 280 info@taxvision.cz

Náš tým

BLANKA ŠTARMANOVÁ

jednatelka/daňový poradce

Mám dlouholetou praxi v oblasti daní a účetnictví. Jsem členkou Komory daňových poradců ČR.

BLANKA ŠTARMANOVÁ

Vystudovala jsem Matematicko-fyzikální fakultu UK v Praze a Právnickou fakultu MU v Brně. Mám dlouholetou praxi v oblasti daní a účetnictví pro právnické a fyzické osoby, pro neziskové organizace, pro tuzemské i zahraniční subjekty. Jsem členkou Komory daňových poradců ČR ev. č. 1933 od roku 1996.

ZDENĚK ŠTARMAN

Prokurista, SW poradenství

Ve společnosti se zabývám nastavením všech IT, HW a SW.

ZDENĚK ŠTARMAN

Ve společnosti se zabývám nastavením všech IT, HW a SW. Klientům nastavuji přístupy na vzdálenou plochu a do účetního SW. Přístupy jsou kvalitně zabezpečené proti zneužití. K tomu slouží zejména ověřování pomocí VPN.
RADEK KRUPA

executive manager

Po většinu své profesní kariéry se pohybuji v managementu malých a středních firem.

RADEK KRUPA

Právnická fakulta Masarykovy univerzity – specializace “Právo a mezinárodní obchod“

Po většinu své profesní kariéry se pohybuji v managementu malých a středních firem se zaměřením na oblast práva, daní a zahraničního obchodu. Každý den řešíme s kolegy mnoho záležitostí, které nás posouvají profesně i vědomostně kupředu a umožňují nám uniknout z každodenního stereotypu. Právě různorodost práce je to, co mě na tomto oboru baví.

PAVLA STEJSKALOVÁ STŘÍBRNÁ

obchodní manažer

Své profesi se nyní věnuji již dvacet let. Spokojený zákazník je pro mě prioritou i odměnou.

PAVLA STEJSKALOVÁ STŘÍBRNÁ

Obchodní akademie se zaměřením na management a marketing

Své pracovní zkušenosti jsem začala sbírat v advokátní kanceláři, kde jsem se naučila orientovat se ve smlouvách. Poté jsem přesedlala na obchod – zde jsem mohla nejlépe uvést své teoretické zkušenosti ze školy do praxe. Této své profesi se nyní věnuji již dvacet let a dávám do ní vše. Výsledkem je spokojený zákazník, což je pro mě nejen priorita, ale také odměna. To je to, o co usiluji.

HELENA FÜRBACHOVÁ

mzdová účetní / HR

Problematika mzdového účetnictví mě zajímá už od školy. Baví mě, že moje práce nikdy není monotónní.

HELENA FÜRBACHOVÁ

Vystudovala jsem na VŠE obor Účetnictví a finanční řízení podniku. Již na škole mě zaujala problematika v oblasti mzdového účetnictví. Na této pozici mě baví fakt, že moje práce nikdy není monotónní a využíváme moderní technologie.

APOLÓNIA KNIZNEROVÁ

daňová konzultantka

Jako daňová konzultantka pracuji již od roku 2004. V roce 2020 jsem nastoupila do daňového oddělení společnosti TaxVision.

APOLÓNIA KNIZNEROVÁ

Jako daňová konzultantka pracuji od roku 2004. Než jsem se ponořila do své profese, krátce jsem pracovala jako personalistka. Nyní se naplno věnuji daním. V tomto oboru se pořád něco mění, musíte si udržovat přehled a neustále své vědomosti aktualizovat. Baví mě a naplňuje, když našim klientům pomáháme vyznat se v jejich daních a využívat možnosti daňové optimalizace v jejich prospěch.

MIROSLAV ULRYCH

účetní poradce

Můj obor mě velmi baví, proto také razím heslo: Účetnictví ani daně nejsou nuda.

MIROSLAV ULRYCH

Vystudoval jsem ČZU v Praze – Podnikání a administrativa se zaměřením na účetnictví a daně. Jsem PhD. student v navazujícím doktorském studiu na ČZU se zaměřením na daňovou problematiku, konkrétně na problematiku nepodmíněného příjmu a jeho možných dopadů. Můj obor mě velmi baví, proto také razím heslo: Účetnictví ani daně nejsou nuda.

LUKÁŠ JÍRŮ

daňový konzultant

Jako daňový konzultant pomáhám klientům se složitou daňovou legislativou.

LUKÁŠ JÍRŮ

Vystudoval jsem VŠE a doplňující pedagogické studium. Současně působím v obou vystudovaných odvětvích, a to jako daňový konzultant ve společností TaxVision a jako učitel ekonomických předmětů na Obchodní akademii v Pelhřimově. Jako daňový konzultant pomáhám klientům se složitou daňovou legislativou, zatímco oni sami mají čas věnovat se tomu, co je baví – tedy svému podnikání. To je to, co mě na mé práci těší.

MICHAELA JAKUBŮ

Daňový poradce

Věřím, že optimalizace daní v kombinaci s dobře zpracovaným účetnictvím přispívá k bezproblémovému chodu každé firmy.

MICHAELA JAKUBŮ

Daně a účetnictví mě provázejí od studia na VŠE. Daňovým poradcem, členem Komory daňových poradců ČR jsem od roku 2012. Věřím, že optimalizace daní v kombinaci s dobře zpracovaným účetnictvím přispívá k bezproblémovému chodu každé firmy.
JANA DIVIŠOVÁ

Účetní poradce

Účetnictví se věnuji celý svůj profesní život. Mám dlouholetou praxi v tomto oboru.

JANA DIVIŠOVÁ

Účetnictví se věnuji celý svůj profesní život. Mám dlouholetou praxi v tomto oboru. Vždy jsem pracovala jako samostatná nebo hlavní účetní. Nejraději spolupracuji s firmami, které se specializují na provoz. Jsem zvídavá, pečlivá, komunikativní a ráda pomáhám ostatním.

VERONIKA ZASPALOVÁ

samostatná účetní

Za to, že jsem se stala účetní, může vlastně sametová revoluce v roce 1989.

VERONIKA ZASPALOVÁ

Vystudovala jsem Střední ekonomickou školu – obor všeobecná ekonomika. Za to, že jsem se stala účetní, může vlastně sametová revoluce v roce 1989. V té době jsem totiž pracovala v podnicích zahraničního obchodu, které končily. V roce 1996 jsem nastoupila jako účetní pro společnost TaxVision a další firmu ve skupině A-ENTER a pracuji zde dodnes. Firma se mi stala druhým domovem, kde ráda naplňuji svou životní filozofii: Nejjistější cesta ke klidu a štěstí v duši je dávat je ostatním.

ANNA DUSPIVOVÁ

samostatná účetní

Kariéru účetní jsem odstartovala již při studiu, kdy jsem pracovala jako pomocná účetní.

ANNA DUSPIVOVÁ

Obchodní akademie

Kariéru účetní jsem odstartovala již při studiu, kdy jsem pracovala jako pomocná účetní, a postupně jsem se vypracovala až na hlavní účetní v cestovní agentuře. V roce 2009 jsem nastoupila do společnosti TaxVision na pozici samostatné účetní, kde pracuji dodnes. Na mé práci mě baví, že stále přináší něco nového, a já se tak stále mohu učit.

PETRA KARÁSKOVÁ

samotatná účetní

Pro společnost TaxVision pracuji již více než 10 let. Za tu dobu jsem se toho stihla hodně naučit.

PETRA KARÁSKOVÁ

Pro společnost TaxVision pracuji již více než 10 let. Za tu dobu jsem se toho stihla hodně naučit. Na své práci oceňuji hlavně její různorodost a také to, že si ji můžu sama organizovat tak, jak mi to vyhovuje. Také mi dělá radost, že jsem svědkem rychlého technického pokroku v oblasti IT, který můžu ve své práci hezky zúročit.

ALŽBĚTA HESOVÁ

účetní manažerka

Účetnictví jsem se začala věnovat již v průběhu svého studia. V TaxVision pracuji od roku 2019.

ALŽBĚTA HESOVÁ

Vystudovala jsem Fakultu financí a účetnictví VŠE v Praze. Účetnictví jsem se začala věnovat již v průběhu svého studia. Ve společnosti TaxVision pracuji od roku 2019 jako účetní manažerka a poradkyně. Líbí se mi různorodost mých klientů a taky to, že stále spolupracuji s novými lidmi. Jsem ráda, když společně narazíme na nestandardní požadavky, protože mi umožňují se stále učit a rozvíjet mé profesní dovednosti.

LUCIE DOLEŽALOVÁ

samostatná účetní

Na práci účetní se mi nejvíc líbí, že se můžu neustále zdokonalovat a posouvat dál.

LUCIE DOLEŽALOVÁ

Zájem o účetnictví mě provázel už delší dobu, proto jsem si udělala účetnický kurz. Ve společnosti TaxVision jsem začínala jako junior účetní a postupně jsem se vypracovala na pozici samotatné finanční účetní. Na této práci mám nejradši fakt, že stále je co se učit a v čem se zdokonalovat.

RADIM MACEK

účetní poradce

V účetnictví jsem již šestnáct let. Aktuálně působím jako poradce se zaměřením na účetní software.

RADIM MACEK

V účetnictví se pohybuji již šestnáct let. Vyprofiloval jsem se jako účetní poradce zaměřený na účetní software Premier a Pohoda. Funguji jako samostatný účetní pro české firmy se zaměřením na retail, nákladní kamionovou přepravu, vývoj softwaru apod. Klientům zpracovávám statistiky, předávám podklady a spolupracuji s auditem. Na práci mě baví možnost přizpůsobit obecné nastavení účetních programů konkrétním požadavkům klienta včetně tiskových sestav.

IVANA BÁROVÁ

účetní poradce

Účetnictví mě baví už od střední školy, i proto své znalosti stále zdokonaluji na kurzech.

IVANA BÁROVÁ

Vystudovala jsem VŠE obor Management podnikatelské sféry. Účetnictví mě baví už od střední školy, proto jsem si ho také po mateřské dovolené oživila absolvováním dvouměsíčního kurzu a začala pracovat pro TaxVision. Nejvíc mě baví práce s čísly a přesně definovaná pravidla.

ZUZANA DANDOVÁ

mzdová účetní

Problematikou mzdového účetnictví a personální agendy se zabývám od roku 1995.

ZUZANA DANDOVÁ

Problematikou mzdového účetnictví a personální agendy se zabývám od roku 1995. To, co mě na práci baví, je řešení dotazů mých klientů ohledně jejich daňových záležitostí. Prioritou je pro mě spokojenost klientů, respektování pevných termínů a důvěrnost informací.

BARBORA PERTLOVÁ

mzdová účetní

Mzdovému účetnictví se věnuji od roku 2015 a stále mě baví pro svou různorodost, někdy až akčnost.

BARBORA PERTLOVÁ

V oblasti mzdového účetnictví pracuji od roku 2015 a moje práce mě baví pro svou různorodost, někdy až akčnost. Svoji práci se snažím dělat pečlivě a poctivě.

JOLANA WALLEROVÁ

mzdová účetní

Na mzdovém účetnictví mě již osmnáct let moc baví řešit novinky a problémy.

JOLANA WALLEROVÁ

Začínala jsem v oddělení finančního účetnictví, ale postupně jsem se specializovala na mzdové účetnictví, kterému se věnuji již 18 let. I po takové době mě stále moc baví řešit novinky a problémy v této oblasti.

KATEŘINA BENEŠOVÁ

mzdová účetní

Nejvíce mě baví komunikace s klienty a hledání odpovědí na jejich zvídavé dotazy.

KATEŘINA BENEŠOVÁ

Vystudovala jsem ČZU obor Podnikání a Administrativa. Už při svém studiu jsem začala pracovat ve společnosti TaxVision. Díky tomu mám v oblasti mzdového účetnictví již desetiletou praxi a v současné době se zabývám i problematikou HR. Nejvíce mě baví komunikace s klienty a hledání odpovědí na zvídavé dotazy klientů.

LENKA ZÁHURSKÁ

MZDOVÁ ÚČETNÍ

Se společností Taxvision spolupracuji od r.2021. Mou prioritou je spokojený klient.

LENKA ZÁHURSKÁ

Se společností Taxvision spolupracuji od r.2021. Mám dlouholetou praxi v oboru, ve mzdovém účetnictví a personalistice se pohybuji od r.1996. Mou prioritou je spokojený klient.
MARTINA SKOŘEPOVÁ

účetní poradce

Baví mě čísla a mám ráda, když do sebe kolečka pěkně zapadají. Účetnictví byla tedy jasná volba.

MARTINA SKOŘEPOVÁ

Účetnictví se věnuji již od roku 2001. Čísla mě jednoduše baví a mám ráda, když kolečka do sebe pěkně zapadají.

ŠÁRKA KLIMŠOVÁ

samostatná účetní

Řešením daňových záležitostí našich klientů chci přispět k jejich podnikatelskému úspěchu.

ŠÁRKA KLIMŠOVÁ

Řešením daňových záležitostí našich klientů chci přispět k jejich podnikatelskému úspěchu.

LENKA KOZLOVÁ

samostatná účetní

Účetnictví mě velmi baví a naplňuje. Každý rok se v tomto oboru učíme něco nového což mi vyhovuje.

LENKA KOZLOVÁ

Účetnictví mě velmi baví a naplňuje. Každý rok se v tomto oboru učíme něco nového což mi vyhovuje, protože nemám ráda stereotypy. Tento obor je skvělý a doufejme, že nikdy nekončící.
MICHAELA PETRÁNKOVÁ

účetní poradce

Mojí specializací je účetnictví obchodních společností a vedení účetnictví fyzických osob.

MICHAELA PETRÁNKOVÁ

Vystudovala jsem ČOA a VOŠE – obor ekonomika a účetnictví. V minulosti jsem pracovala pro zahraniční společnost v oblasti credit managementu a controllingu. Před 16 lety jsem začala pracovat pro TaxVision, kde pracuji dodnes jako samostatná účetní a účetní poradce. Mojí specializací je účetnictví obchodních společností a vedení účetnictví fyzických osob včetně zpracování daňových přiznání.

LUCIE PROVAZNÍKOVÁ

Samostatná účetní

Tomuto oboru se věnuji teprve rok, ale nemohla jsem si vybrat lépe.

LUCIE PROVAZNÍKOVÁ

Vystudovala jsem ČVUT v Praze. Když jsem se rozhodovala, čemu se chci v životě věnovat, účetnictví byla jasná volba. Tomuto oboru se věnuji teprve rok, ale nemohla jsem si vybrat lépe. Neustálé vzdělávání a učení se v tomto oboru je pro mě výzvou.
MARKÉTA BAKAJSOVÁ

Junior mzdová účetní

Účetnictví a personalistika mi byly vždy blízké, proto rozhodování o mé kariérní cestě nebylo složité.

MARKÉTA BAKAJSOVÁ

Po ukončení studia na VŠ jsem několik let pracovala jako asistentka v obchodním oddělení. Časem bylo stále jasnější, že bych chtěla od svého profesního života více. Účetnictví a personalistika mi byly vždy blízké, proto rozhodování o mé další cestě nebylo složité. Ve společnosti TaxVision působím v oblasti mzdového účetnictví.

NIKOL CERMÁNKOVÁ

junior účetní

Junior účetní byla jasnou volbou, jelikož se jedná o neustálé vzdělávání a práci s čísly.

NIKOL CERMÁNKOVÁ

Jako absolventku Provozně ekonomické fakulty na ČZU mě účetnictví provázelo několik semestrů během studia. Pozice junior účetní byla jasnou volbou, jelikož se jedná o neustálé vzdělávání a práci s čísly.
ZUZANA ČÁPOVÁ

back office manager

Do společnosti TaxVision jsem nastoupila v roce 2012. Servis pro kolegy i klienty je mou prioritou.

ZUZANA ČÁPOVÁ

Převážnou část profesního života jsem zastávala různé pracovní pozice na poli kultury. Pracovala jsem v galeriích, v televizi, v divadle, u filmu, ale také v samosprávě či novinách. Do společnosti TaxVision jsem nastoupila v roce 2012 na pozici office manager. Servis pro kolegy i klienty je mou prioritou.