Rádi vám poradíme. Zavolejte, nebo nám pošlete email ...
+420 222 311 280 info@taxvision.cz

Vedení mzdové agendy

Stačí říct, s čím můžeme pomoci a zpracování mezd vás už nebude tížit. Je jedno o jaký druh pracovního vztahu jde, o jaké hlášení pro zdravotní pojištovnu či Správu sociálního zabezpeční, umíme je všechny.

Vedení mzdové agendy

Zpracování mezd, přihlášení či odhlášení zaměstnance, příprava a rozeslání výplatních pásek a tak dále a tak dále.

Zkrátka nám řeknete, co pro vás máme obstarat a my dohlédneme na to, aby vše bylo v pořádku a splňovalo zákonné povinnosti. Od vás potřebujeme jen základní informace.

Pokud si neradi píšete s úřady, budeme si s nimi klidně psát za vás.

Je jedno jestli jste velká firma či začínající podnik, pomoci umíme každému.

-

Vítejte u Tax Vision

Co o nás říkají naši klienti

Lenka Ferencakova

Finance controller, CPL Jobs, s.r.o.

“Sme radi, že sme si pre vedenie nášho účtovníctva a mzdovej agendy vybrali spoločnosť Taxvision, s.r.o. Vážime si hlavne bezproblémové zvládanie pracovných úloh, flexibilitu, rýchlu komunikáciu a ústretový prístup. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.”

Jiří Gajdošík

Jednatel, Asten Hotels s.r.o.

“TaxVisison s.r.o. je našim partnerem již od samého počátku provozu naší společnosti, tedy od roku 2012. To samo o sobě mluví za hodně. Pro nás je zásadní komplexnost, kvalita a včasnost služeb. A to vše u TaxVision máme.”

Ing. Jaroslav Mareček

Jednatel společnosti, AWT - výhradní distributor GoPro pro ČR a SK

“Již řadu let využíváme vysoce profesionální služby účetní společnosti TaxVision a jsme velmi spokojeni. Oceňujeme především pečlivost, bezchybnost, účetní znalosti, ochotu a spolehlivost. V porovnání s ostatními účetními firmami, které jsme dříve využívali, je za nás firma TaxVision v tomto oboru jednička!”