Rádi vám poradíme. Zavolejte, nebo nám pošlete email ...
+420 222 311 280 info@taxvision.cz

NEMOVITOSTI A STAVEBNICTVÍ 2ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRODEJE A SPRÁVA NEMOVITOSTÍ. VÝSTAVBA NEMOVITOSTÍ. DEVELOPERSKÉ SPOLEČNOSTI. PROJEKTOVÁ A INŽENÝRSKÁ ČINNOST. ARCHITEKTONICKÉ SLUŽBY.


Mezi naše klienty patří společnosti zabývající se výstavbou nemovitostí, správou nemovitostí, realitní činností.
 Správné vedení účetnictví, mezd a správy daní je podobně komplikovaná jako postavit mrakodrap, ale naši specialisté mají bohaté zkušenosti.
Víme, jak správně odepisovat nemovitosti, kdy se uplatňuje režim přenesení daňové povinnosti, jak na technické zhodnocení nemovitosti, jak zatřídit nemovitost, jaký je rozdíl mezi technickým zhodnocení a opravou, ví jak na odpočet z technického zhodnocení a krácení DPH koeficientem.
Víme jak s krátkodobým nájmem, poskytováním ubytovacích služeb, nájmem prostor a míst pro parkování vozidel. Poradíme, co je hlavní a vedlejší plnění k nájmu.
Zpracujeme a podáme přiznání k dani z nemovitých věcí.
Poradíme kdy se příjem z prodeje nemovitosti nepočítá do zdanitelných příjmů, ví, kdy jsou plnění poskytovaná s užíváním bytu osvobozená od daně z příjmů, znají rozdíly zdanění nájmu nemovitých věcí do 31.12.2020 a od 1.1.2021, nebo upozorní na povinnost provést úpravu odpočtu daně v případě skončení možnosti zdanit nájem nemovité věci.

 

 

Ceník

Daňové služby

Jen a jen daně
Více

Vítejte u Tax Vision