Vedení účetnictví, daňové poradenství, zpracování mezd - Praha,Moravské Budějovice

DAŇOVÉ
SLUŽBY
Daňové služby
Daně tvoří nedílnou součást podnikání, bez ohledu na velikost nebo obor působení Vaší firmy. Daňová legislativa je navíc značně dynamickým prostředím podléhajícím neustálým změnám, které se mohou zásadně dotýkat i Vás. S námi se v tomto prostředí ovšem nemusíte orientovat, my jej sledujeme za Vás a o všech důležitých změnách v daňové oblasti Vás budeme včasně informovat.


Náš tým zkušených daňových poradců Vám může být plně k dispozici. Zajistíme, aby bylo Vaše podnikání v souladu s veškerými právními předpisy a abyste mohli řídit své výdaje efektivně. Současně naši daňový experti mohou dohlížet i na Vaše účetnictví a poskytnout Vám každý měsíc bezplatnou hodinovou konzultaci k vedení účetnictví.

MZDOVÁ
AGENDA
Mzdová agenda
Vedení mzdové agendy obstaráváme pro malé i velké organizace. Vykonáme za Vás veškeré zákonné povinnosti související se zpracováním mzdové agendy včetně dalších doplňkových služeb.


Zajistíme komplexní činnosti od zpracování mezd, přihlášení či odhlášení zaměstnance, přes přes připravení a rozeslání výplatních pásek (i přímo zaměstnancům), vystavení příkazu do banky, až po vyúčtování daně z příjmu či srážkové daně.


Samozřejmostí je u nás rovněž přímé zastupování klientů při komunikaci s úřady. Na základě udělených plných mocí za Vás převezmeme jednání se správou sociálního zabezpečení, zdravotními pojišťovnami
i finančním úřadem.

ÚČETNÍ
SLUŽBY
Vedení účetnictví
Jsme připraveni poskytnout Vám komplexní účetní služby v plném rozsahu. Kromě účetnictví dle zákonných předpisů pro Vás zpracujeme rovněž střediskové účetnictví, zakázkové účetnictví či podklady pro DPH.


Dle Vašich potřeb nabízíme možnost vést účetnictví dodavatelsky v našich prostorách, přímo ve Vašem sídle, nebo prostřednictvím vzdáleného přístupu.


Vedle vedení účetnictví poskytujeme také související poradenské a podpůrné služby. Zpracujeme konsolidované účetní závěrky
i závěrky podle IFRS či US GAAP, reporting mateřským společnostem či podklady k žádostem o úvěr a zajistíme i účetní audit. Naše služby plně přizpůsobíme Vašim přáním a požadavkům.

OSTATNÍ
SLUŽBY
Ostatní služby
Pro vedení účetnictví v našich prostorách používáme software Premier, který můžeme integrovat i do Vaší společnosti. V opačném případě pro nás není problém přizpůsobit se plně Vašim potřebám či Vašemu softwaru.


Vedle softwarového poradenství Vám poskytneme i řadu dalších užitečných služeb. Připravíme pro Vaši společnost ekonomická doporučení, nákladové analýzy, controlling, cenové kalkulace, analýzy ziskovosti či návratnosti investic, aj.


Celou řadu dalších služeb pro Vás můžeme zajistit prostřednictvím našich obchodních partnerů. Můžete se na nás tak s jistotou obrátit i v případě, že máte zájem o služby z oblastí auditu, práva, lidských zdrojů či jiných služeb pro podnikatele.


Spojte se s námi na sociálních sítích a získejte tak možnost sledovat aktuální dění z první ruky. Podělíme se s Vámi
o připravované i realizované novinky v oboru, přínosné články a další zajímavosti, které se týkají i Vás.
Detailnější popis našich služeb spolu s ceníky naleznete v nabídce našich služeb

Pokud máte přesto pocit, že o nás potřebujete vědět víc, neváhejte nás kontaktovat, a to mailem, telefonicky nebo osobně v sídle Taxvision

Odpovědi na Vaše otázky hledejte taky ve firemní poradně ve spolupráci se společností Finance media