Rádi vám poradíme. Zavolejte, nebo nám pošlete email ...
+420 222 311 280 info@taxvision.cz

INVESTIČNÍ SPOLEČNOSTI, HOLDINGOVÉ STRUKTURY, KRYPTOMĚNY 2INVESTIČNÍ SPOLEČNOSTI. HOLDINGOVÉ STRUKTURY. FINTECH SPOLEČNOSTI. KRYPTOMĚNY – OBCHODOVÁNÍ A TĚŽENÍ. INKASNÍ SPOLEČNOSTI.


Mezi naše zákazníky patří silní hráči v oblasti investičních služeb, ale i nově vznikající start up firmy zaměřující se na trh s kryptoměnami.

Pomáháme zákazníkům se orientovat v účetních a daňových aspektech krátkodobých i dlouhodobých investic.

Poskytujeme odborné a poradenské služby kapitálovým společnostem, které řeší složitější operace jak v ČR, tak i v zahraničí. Spolupracujeme s auditory jak při přeměnách společností, tak v rámci konsolidovaných účetních závěrek větších skupin. Dále jsme schopni řešit problematiku likvidace společnosti.

Umíme řešit problematiku … cenné papíry typu akcie, dluhopisy, dále finanční deriváty jako jsou opce a swapy nebo podílové listy v podílových fondech.

Našimi klienty jsou společnosti, které poskytují investiční služby. Poskytujeme jim reporty na týdenní nebo měsíční bázi. Spolupracujeme s manažery ve společnostech při zpracování účetního controllingu a tím usnadňujeme výstupy pro manažerské plánování. Nedílnou součástí jsou také výstupy pro zpracování jednotlivých ekonomických analýz.

Poskytujeme odborné služby klientům zaměřujícím se na dnes čím dál více populární kryptoměny. Umíme poradit s účtováním těžby, obchodováním s nimi, se směnou kryptoměny na běžnou měnu nebo pořízení zboží či služeb za kryptoměnu. Z oblasti účetnictví řešíme kryptoměny jako výrobky nebo zboží, podle toho, zdali jsou nabyté těžbou či nákupem. S klienty spolupracujeme také v daňové problematice, neboť mnoho našich klientů jsou i fyzické osoby. S touto problematikou máme již několikaleté zkušenosti.

Vítejte u Tax Vision