Rádi vám poradíme. Zavolejte, nebo nám pošlete email ...
+420 222 311 280 info@taxvision.cz

Vedení účetnictví

Vše, co potřebujete pro efektivní účetnictví najdete u nás.

Vedení účetnictví

Pokud hledáte komplexní řešení vašeho účetnictví, právě jste ho našli.

Ale nejen to! Záleží, na čem se spolu dohodneme. Buď celou agendu necháte zcela na nás, nebo nám řeknete, s čím konkrétně potřebujete pomoci, a co zvládnete po svém.

Ať už tak či onak, účetnictví vám pro jistotu pravidelně zkontroluje zkušený daňový poradce a pomůžeme vám i s případnými nedostatky.

Pokud si raději spravujete účty sami, může vám s tím pomoci software Premier, se kterým budete mít vše pod drobnohledem kdykoliv a odkudkoliv.

-

Přejděte k Nám

Co o nás říkají naši klienti

Ing. Tomáš Kratochvíle

Ředitel a předseda představenstva a.s., Inkosas

“Na dlouhodobě úspěšné spolupráci rád stavím, a tak je to i v případě našeho partnera, firmy TaxVision s.r.o., v účetní a daňové oblasti.”

Mgr. Martin Tobiáš

Chief Executive Officer, Agency of seven Branches

“Poskytované služby jsou setrvale na vysoké úrovni. Na základě našich letitých zkušeností ze spolupráce s TaxVision můžeme jen jednoznačně doporučit!”

Tomáš Dosoudil

Člen představenstva, Bridge Publishing House SE

“S TaxVision jako dodavatelem účetních a poradenských služeb jsme dlouhodobě velmi spokojeni. Výborně funguje on-line spolupráce, máme přístup do účetního SW, ve kterém si vedeme sklady, vystavujeme faktury apod. Dále nám vyhovuje dlouhodobá spolupráce s jedním člověkem, který zná naší firmu a není potřeba opakovaně vysvětlovat. Ceníme si také kvalitního poradenského zázemí. ”

28

Odborníků

100

Spolehlivost

1096

Ročně podaných přiznání k DHP

545

Klientů


Patrik Jásek Obchodní manažer