Vedení účetnictví, daňové poradenství, zpracování mezd - Praha,Moravské Budějovice

PORADNA
Oficiální poradenské centrum ve spolupráci s Firemními financemi Vám nabízí možnost komplexně vyřešit daňové a účetní problémy.

Navázali jsme spolupráci s portálem www.firemnifinance.cz, kde máte možnost využít poradenské centrum a získat tak odpovědi na Vaše dotazy z oblasti daní a účetnictví. Portál vznikl v roce 2010. Je zacílen na malé a střední podniky a podnikatele. Stěžejními tématy jsou start podnikání a jeho financování. Součástí portálu jsou podrobní průvodci začátkem podnikání, dále přehledná srovnání podnikatelských účtů a úvěrů, upozornění na výzvy zajímavých programů a komentáře k dění na trhu s dotačními tituly.

Dalším pilířem portálu je daňová sekce s řadou pomocníků jako daňový kalendář, databáze sazeb v zemích EU či detailní analýzy daňových systémů vybraných ekonomik. Ke všem hlavním tématům – začátek podnikání, financování, dotace, daně, právo – jsou k dispozici bezplatné poradny.

Spojte se s námi na sociálních sítích a získejte tak možnost sledovat aktuální dění z první ruky. Podělíme se s Vámi
o připravované i realizované novinky v oboru, přínosné články a další zajímavosti, které se týkají i Vás.
Detailnější popis našich služeb spolu s ceníky naleznete v nabídce našich služeb

Pokud máte přesto pocit, že o nás potřebujete vědět víc, neváhejte nás kontaktovat, a to mailem, telefonicky nebo osobně v sídle Taxvision

Odpovědi na Vaše otázky hledejte taky ve firemní poradně ve spolupráci se společností Finance media