Máte otázky? Ozvěte se nám ...
222 311 280 info@taxvision.cz

Reference

Ing. Jaroslav Mareček

Jednatel společnosti, AWT - výhradní distributor GoPro pro ČR a SK

“Již řadu let využíváme vysoce profesionální služby účetní společnosti TaxVision a jsme velmi spokojeni. Oceňujeme především pečlivost, bezchybnost, účetní znalosti, ochotu a spolehlivost. V porovnání s ostatními účetními firmami, které jsme dříve využívali, je za nás firma TaxVision v tomto oboru jednička!”

Mgr. Martin Tobiáš

Chief Executive Officer, Agency of seven Branches

“Poskytované služby jsou setrvale na vysoké úrovni. Na základě našich letitých zkušeností ze spolupráce s TaxVision můžeme jen jednoznačně doporučit!”

Jan Martínek

jednatel místopředseda, CODA Innovations s.r.o.

“Na spolupráci s TaxVision oceňujeme komplexnost služeb, vstřícnost ke klientům, profesní odbornost a komunikaci. Máme jen dobré zkušenosti, doporučujeme.”

Lenka Ferencakova

Finance controller, CPL Jobs, s.r.o.

“Sme radi, že sme si pre vedenie nášho účtovníctva a mzdovej agendy vybrali spoločnosť Taxvision, s.r.o. Vážime si hlavne bezproblémové zvládanie pracovných úloh, flexibilitu, rýchlu komunikáciu a ústretový prístup. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.”

Ing. Petr Pavelek MSc.

Managing director, REAM Group s.r.o

“Se společností TaxVision spolupracuji již radu let a je pro mě spolehlivým partnerem v účetních a daňových záležitostech. ”

Jaromír Matoušek

jednatel, AIRSTOP.CZ, s.r.o.

“Se společností TaxVision spolupracujeme již více než 10 let. Vždy jsme byli spokojeni. Velmi vstřícně se k nám zachovali i v těžké době během korona krize.”

Ing. Tomáš Kratochvíle

ředitel a předseda představenstva a.s., Inkosas

“Na dlouhodobě úspěšné spolupráci rád stavím, a tak je to i v případě našeho partnera, firmy TaxVision s.r.o., v účetní a daňové oblasti.”

ing. Ferdinand Halbich

společník, GAVLAS, spol. s r.o.

“Se společností TaxVision spolupracujeme přes 10 let. Vždy jsme byli plně spokojeni s odborností, rychlostí spolupráce a vstřícným přístupem zaměstnanců i vedení společnosti.”

Jiří Gajdošík

jednatel, Asten Hotels s.r.o.

“TaxVisison s.r.o. je našim partnerem již od samého počátku provozu naší společnosti, tedy od roku 2012. To samo o sobě mluví za hodně. Pro nás je zásadní komplexnost, kvalita a včasnost služeb. A to vše u TaxVision máme.”

Jiří Gajdošík

jednatel, Tasty Solutions s.r.o.

“Naše společnost se zabývá provozem restaurací, barů dalších gastro činností. TaxVision s.r.o. nám nabízí vše pod jednou střechou. Od účetnictví přes daňové poradenství a spolupráci se státními orgány. Se spoluprací s TasVision jsme maximálně spokojeni.”