Máte otázky? Ozvěte se nám ...
222 311 280 info@taxvision.cz

Náš tým

BLANKA ŠTARMANOVÁ

jednatelka/daňová poradkyně

Mám dlouholetou praxi v oblasti daní a účetnictví. Jsem členkou Komory daňových poradců ČR.

BLANKA ŠTARMANOVÁ

Matematicko-fyzikální fakulta UK v Praze

Mám dlouholetou praxi v oblasti daní a účetnictví pro fyzické i právnické osoby, pro neziskové organizace, pro tuzemské i zahraniční subjekty. Jsem také členkou Komory daňových poradců ČR číslo 1933.

RADEK KRUPA

executive manager

Po většinu své profesní kariéry se pohybuji v managementu malých a středních firem.

RADEK KRUPA

Právnická fakulta Masarykovy univerzity – specializace “Právo a mezinárodní obchod“

Po většinu své profesní kariéry se pohybuji v managementu malých a středních firem se zaměřením na oblast práva, daní a zahraničního obchodu. Každý den řešíme s kolegy mnoho záležitostí, které nás posouvají profesně i vědomostně kupředu a umožňují nám uniknout z každodenního stereotypu. Právě různorodost práce je to, co mě na tomto oboru baví.

JANA DIVIŠOVÁ

Účetní poradkyně

Účetnictví jsem zůstala věrná celý svůj profesní život. Mám už 32 let dlouhou praxi v tomto oboru.

JANA DIVIŠOVÁ

Účetnictví jsem zůstala věrná celý svůj profesní život. Mám už 32 let dlouhou praxi v tomto oboru. Vždy jsem pracovala jako samostatná nebo hlavní účetní. Nejraději spolupracuji s firmami, které se specializují na provoz. Jsem zvídavá, pečlivá, komunikativní a ráda pomáhám ostatním.

ANNA DUSPIVOVÁ

samostatná účetní

Kariéru účetní jsem odstartovala již při studiu, kdy jsem pracovala jako pomocná účetní.

ANNA DUSPIVOVÁ

Obchodní akademie

Kariéru účetní jsem odstartovala již při studiu, kdy jsem pracovala jako pomocná účetní, a postupně jsem se vypracovala až na hlavní účetní v cestovní agentuře. V roce 2009 jsem nastoupila do společnosti TaxVision na pozici samostatné účetní, kde pracuji dodnes. Na mé práci mě baví, že stále přináší něco nového, a já se tak stále mohu učit.

LUKÁŠ JÍRŮ

asistent daňového poradce

Jako daňový poradce pomáhám klientům se složitou daňovou legislativou.

LUKÁŠ JÍRŮ

VŠE + doplňující pedagogické studium

Současně působím v obou vystudovaných odvětvích, a to jako daňový poradce junior ve společností TaxVision a jako učitel ekonomických předmětů na Obchodní akademii v Pelhřimově. Jako daňový poradce pomáhám klientům se složitou daňovou legislativou, zatímco oni sami mají čas věnovat se tomu, co je baví – tedy svému podnikání. To je to, co mě na mé práci těší.

PETRA KARÁSKOVÁ

účetní

Pro společnost TaxVision pracuji již více než 10 let. Za tu dobu jsem se toho stihla hodně naučit.

PETRA KARÁSKOVÁ

Pro společnost TaxVision pracuji již více než 10 let. Za tu dobu jsem se toho stihla hodně naučit. Na své práci oceňuji hlavně její různorodost a také to, že si ji můžu sama organizovat tak, jak mi to vyhovuje. Také mi dělá radost, že jsem svědkem rychlého technického pokroku v oblasti IT, který můžu ve své práci hezky zúročit.

ALŽBĚTA HESOVÁ

účetní manažerka

Účetnictví jsem se začala věnovat již v průběhu svého studia. V TaxVision pracuji od roku 2019.

ALŽBĚTA HESOVÁ

Fakulta financí a účetnictví VŠE v Praze

Účetnictví jsem se začala věnovat již v průběhu svého studia. Ve společnosti TaxVision pracuji od roku 2019 jako účetní poradkyně. Líbí se mi různorodost mých klientů a taky to, že stále spolupracuji s novými lidmi. Jsem ráda, když společně narazíme na nestandardní požadavky, protože mi umožňují se stále učit a rozvíjet mé profesní dovednosti.

PAVLA STŘÍBRNÁ

péče o zákazníky

Své profesi se nyní věnuji již dvacet let. Spokojený zákazník je pro mě prioritou i odměnou.

PAVLA STŘÍBRNÁ

Obchodní akademie se zaměřením na management a marketing

Své pracovní zkušenosti jsem začala sbírat v advokátní kanceláři, kde jsem se naučila orientovat se ve smlouvách. Poté jsem přesedlala na obchod – zde jsem mohla nejlépe uvést své teoretické zkušenosti ze školy do praxe. Této své profesi se nyní věnuji již dvacet let a dávám do ní vše. Výsledkem je spokojený zákazník, což je pro mě nejen priorita, ale také odměna. To je to, o co usiluji.

MICHAELA PETRÁNKOVÁ

účetní poradkyně

Mojí specializací je účetnictví obchodních společností a vedení účetnictví fyzických osob.

MICHAELA PETRÁNKOVÁ

ČOA a VOŠE – obor ekonomika a účetnictví

V minulosti jsem pracovala pro zahraniční společnost v oblasti credit managementu a controllingu. Před 16 lety jsem začala pracovat pro TaxVision, kde pracuji dodnes jako samostatná účetní a účetní poradkyně. Mojí specializací je účetnictví obchodních společností a vedení účetnictví fyzických osob včetně zpracování daňových přiznání.

VERONIKA HÁJKOVÁ

účetní

Z manažerských pozic jsem se dostala k práci daňového poradce. Baví mě hledat optimální řešení.

VERONIKA HÁJKOVÁ

Původně jsem zastávala různé manažerské pozice, kde jsem také získala zkušenosti z manažerského účetnictví. Během studia na vysoké škole a poté i během praxe jsem se setkala s daňovou problematikou, která mě začala zajímat, protože jsem toho názoru, že daně a účetnictví jsou nedílnou součástí každého z nás. Nyní jsem prošla školením na daňového poradce a připravuji se na složení zkoušky. Na práci mě baví spolupráce s klienty a hledání optimálního řešení.

LUCIE DOLEŽALOVÁ

účetní

Na práci účetní se mi nejvíc líbí, že se můžu neustále zdokonalovat a posouvat dál.

LUCIE DOLEŽALOVÁ

Zájem o účetnictví mě provázel už delší dobu, proto jsem si udělala účetnický kurz. Ve společnosti TaxVision jsem začínala jako junior účetní a postupně jsem se vypracovala na pozici účetní jako takové. Na této práci mám nejradši fakt, že stále je co se učit a v čem se zdokonalovat.

ZUZANA ČÁPOVÁ

back office manager

Do společnosti TaxVision jsem nastoupila v roce 2012. Servis pro kolegy i klienty je mou prioritou.

ZUZANA ČÁPOVÁ

Převážnou část profesního života jsem zastávala různé pracovní pozice na poli kultury. Pracovala jsem v galeriích, v televizi, v divadle, u filmu, ale také v samosprávě či novinách. Do společnosti TaxVision jsem nastoupila v roce 2012 na pozici office manager. Servis pro kolegy i klienty je mou prioritou.

RADIM MACEK

účetní poradce

V účetnictví jsem již šestnáct let. Aktuálně působím jako poradce se zaměřením na účetní software.

RADIM MACEK

V účetnictví se pohybuji již šestnáct let. Vyprofiloval jsem se jako účetní poradce zaměřený na účetní software Premier a Pohoda. Funguji jako samostatný účetní pro české firmy se zaměřením na retail, nákladní kamionovou přepravu, vývoj softwaru apod. Klientům zpracovávám statistiky, předávám podklady a spolupracuji s auditem. Na práci mě baví možnost přizpůsobit obecné nastavení účetních programů konkrétním požadavkům klienta včetně tiskových sestav.

IVANA BÁROVÁ

účetní

Účetnictví mě baví už od střední školy, i proto své znalosti stále zdokonaluji na kurzech.

IVANA BÁROVÁ

VŠE obor Management podnikatelské sféry

Účetnictví mě baví už od střední školy, proto jsem si ho také po mateřské dovolené oživila absolvováním dvouměsíčního kurzu a začala pracovat pro TaxVision. Nejvíc mě baví práce s čísly a přesně definovaná pravidla.

HELENA FÜRBACHOVÁ

mzdová účetní

Problematika mzdového účetnictví mě zajímá už od školy. Baví mě, že moje práce nikdy není monotónní.

HELENA FÜRBACHOVÁ

VŠE Účetnictví a finanční řízení podniku.

Již na škole mě zaujala problematika v oblasti mzdového účetnictví. Na této pozici mě baví fakt, že moje práce nikdy není monotónní.

ZUZANA DANDOVÁ

mzdová účetní

Problematikou mzdového účetnictví a personální agendy se zabývám od roku 1995.

ZUZANA DANDOVÁ

Problematikou mzdového účetnictví a personální agendy se zabývám od roku 1995. To, co mě na práci baví, je řešení dotazů mých klientů ohledně jejich daňových záležitostí. Prioritou je pro mě spokojenost klientů, respektování pevných termínů a důvěrnost informací.

VERONIKA ZASPALOVÁ

účetní

Za to, že jsem se stala účetní, může vlastně sametová revoluce v roce 1989.

VERONIKA ZASPALOVÁ

Střední ekonomická škola – obor všeobecná ekonomika

Za to, že jsem se stala účetní, může vlastně sametová revoluce v roce 1989. V té době jsem totiž pracovala v podnicích zahraničního obchodu, a ty končily. V roce 1996 jsem nastoupila jako účetní pro společnost TaxVision a další firmu ve skupině A-ENTER a pracuji zde dodnes. Firma se mi stala druhým domovem, kde ráda naplňuji svou životní filozofii: Nejjistější cesta ke klidu a štěstí v duši je dávat je ostatním.

APOLÓNIA KNIZNEROVÁ

daňová konzultantka

Než jsem se ponořila do své profese, krátce jsem pracovala jako personalistka.

APOLÓNIA KNIZNEROVÁ

Než jsem se ponořila do své profese, krátce jsem pracovala jako personalistka. Nyní se naplno věnuji daním. V tomto oboru se pořád něco mění, musíte si udržovat přehled a neustále své vědomosti aktualizovat. Baví mě a naplňuje, když našim klientům pomáháme vyznat se v jejich daních a využívat možnosti daňové optimalizace v jejich prospěch.

BARBORA PERTLOVÁ

mzdová účetní

Mzdovému účetnictví se věnuji od roku 2015 a stále mě baví pro svou různorodost, někdy až akčnost.

BARBORA PERTLOVÁ

V oblasti mzdového účetnictví pracuji od roku 2015 a moje práce mě baví pro svou různorodost, někdy až akčnost. Svoji práci se snažím dělat pečlivě a poctivě.

JOLANA WALLEROVÁ

mzdová účetní

Na mzdovém účetnictví mě již osmnáct let moc baví řešit novinky a problémy.

JOLANA WALLEROVÁ

Začínala jsem v oddělení finančního účetnictví, ale postupně jsem se specializovala na mzdové účetnictví, kterému se věnuji již 18 let. I po takové době mě stále moc baví řešit novinky a problémy v této oblasti.

KATEŘINA BENEŠOVÁ

mzdová účetní/HR

Nejvíce mě baví komunikace s klienty a hledání odpovědí na jejich zvídavé dotazy.

KATEŘINA BENEŠOVÁ

ČZU obor Podnikání a Administrativa

Už při svém studiu jsem začala pracovat ve společnosti TaxVision. Díky tomu mám v oblasti mzdového účetnictví již desetiletou praxi a v současné době se zabývám i problematikou HR. Nejvíce mě baví komunikace s klienty a hledání odpovědí na zvídavé dotazy klientů.

PATRIK JÁSEK

sales manager

V oblasti obchodu se v různých pozicích a rolích pohybuji prakticky celý svůj pracovní život.

PATRIK JÁSEK

V oblasti obchodu se v různých pozicích a rolích pohybuji prakticky celý svůj pracovní život. Nejvíce jsem se vždy věnoval prodeji služeb. Různorodost každého pracovního dne, to je něco, co mě na mé práci baví nejvíce.

DIEU LINH NGUYEN

junior účetní

Účetnictví se věnuji velmi krátce, nicméně mě tento obor moc baví a nadále se v něm budu vzdělávat.

DIEU LINH NGUYEN

Účetnictví se věnuji velmi krátce, nicméně mě tento obor moc baví a nadále se v něm budu vzdělávat. Těším se na každou novou zkušenost.

MIROSLAV ULRYCH

účetní poradce

Můj obor mě velmi baví, proto také razím heslo: Účetnictví ani daně nejsou nuda.

MIROSLAV ULRYCH

ČZU v Praze – Podnikání a administrativa se zaměřením na účetnictví a daně

Jsem PhD. student v navazujícím doktorském studiu na ČZU se zaměřením na daňovou problematiku, konkrétně na problematiku nepodmíněného příjmu a jeho možných dopadů. Můj obor mě velmi baví, proto také razím heslo: Účetnictví ani daně nejsou nuda.

MARTINA SKOŘEPOVÁ

účetní poradce

Baví mě čísla a mám ráda, když do sebe kolečka pěkně zapadají. Účetnictví byla tedy jasná volba.

MARTINA SKOŘEPOVÁ

Účetnictví se věnuji již od roku 2001. Čísla mě jednoduše baví a mám ráda, když kolečka do sebe pěkně zapadají.

ŠÁRKA KLIMŠOVÁ

samostatná účetní

Řešením daňových záležitostí našich klientů chci přispět k jejich podnikatelskému úspěchu.

ŠÁRKA KLIMŠOVÁ

Řešením daňových záležitostí našich klientů chci přispět k jejich podnikatelskému úspěchu.