Máte otázky? Ozvěte se nám ...
222 311 280 info@taxvision.cz

O nás


Potřebujete optimalizovat daně, spolehlivě vést účetnictví, zpracovat mzdy? TaxVison je tu pro vás
a spolu s námi tolik potřebná efektivita do firemních procesů. Zjednodušíme vaši agendu, zajistíme hladký průběh a plnění veškerých zákonných povinností vašeho podnikání a ušetříme vám čas a starosti.

Využijte našich bohatých zkušeností, získejte čas pro sebe a věnujte se naplno svým primárním záležitostem. Nabízíme plné spektrum služeb v oblastech účetní i mzdové agendy a poradenství v oblastech účetnictví a daní.

Poskytujeme kvalitu a preciznost již od roku 2007, své služby vždy zcela přizpůsobíme vašim požadavkům a potřebám. Víme, že každý klient potřebuje jinou péči, kterou mu také rádi poskytneme. Služby poskytujeme převážně v českém a anglickém jazyce.

On-line přístup do Vašeho účetnictví kdykoliv a odkudkoliv je pohodlný a vysoce zabezpečený. Systém sdílení dat přes vzdálený přístup umožňuje našim klientům nepřetržité připojení k aktuálním datům.

Samozřejmostí je pojištění odborné odpovědnosti za škodu způsobenou činností TaxVision do výše 20 mil. Kč.

Našimi zákazníky jsou významné české i zahraniční společnosti, zavedené firmy, nově vznikající společnosti, start-upy, významné české i zahraniční společnosti i fyzické osoby. Věříme, že i vy se přidáte k řadě našich spokojených klientů.

Odbornost našeho týmu podporuje pravidelné vzdělávání a odborné školení jeho členů.


 

Působíte v některých z těchto oblastí? Máme pro vás řešení: