Rádi vám poradíme. Zavolejte, nebo nám pošlete email ...
+420 222 311 280 info@taxvision.cz

Daňové poradenství

Daně do puntíku správně

Nepřipadá vám někdy, že se daňová legislativa mění rychleji než počasí na horách?

Nepřipadá. Daně skutečně patří mezi agendu, která se mění prakticky neustále a uhlídat ji dá někdy pořádně zabrat. V TaxVision na to máme zkušené odborníky.

Naši daňoví poradci bedlivě sledují všechny změny a zaručí, aby byly vaše daně v souladu s veškerými právními předpisy. Současně ohlídají i vaše účetnictví, takže mají dokonalý přehled. Vy si tak nemusíte dělat starosti a můžete vyrazit třeba na hory.

Vyhotovení veškerých daňových přiznání:
  • daň z příjmů právnických osob
  • daň z příjmů fyzických osob
  • přiznání k DPH
Daňové poradenství:
  • daňová optimalizace a plánování
  • prodloužení termínu pro podání přiznání daně z příjmů pro fyzické i právnické osoby
  • komplexní poradenství v oblasti českých daní

Co o nás říkají naši klienti

Jan Blažek

Board member, Duhovka Group, a.s.

“Se spol. TaxVision spolupracujeme již 8 let v oblasti účetního a daňového poradenství. Za tuto dobu musím velmi ocenit jejich precizní a zároveň konstruktivní přístup. Díky němu máme finance ve všech 6 společnostech patřících do naší vzdělávací skupiny Duhovka pod kontrolou a můžeme se soustředit na její další rozvoj.”

Ing. Ferdinand Halbich

Společník, GAVLAS, spol. s r.o.

“Se společností TaxVision spolupracujeme přes 10 let. Vždy jsme byli plně spokojeni s odborností, rychlostí spolupráce a vstřícným přístupem zaměstnanců i vedení společnosti.”

Jiří Gajdošík

Jednatel, Tasty Solutions s.r.o.

“Naše společnost se zabývá provozem restaurací, barů dalších gastro činností. TaxVision s.r.o. nám nabízí vše pod jednou střechou. Od účetnictví přes daňové poradenství a spolupráci se státními orgány. Se spoluprací s TaxVision jsme maximálně spokojeni.”

Mgr. Renata Hyspecká

Asistentka vedení, P-SPRÁVA s.r.o.

“Jako správce společnosti WOLF Investments s.r.o.si velmi cením lidí ve společnosti TaxVision. Spolupracujeme již více než 15 let a odvádějí precizní práci od počátku spolupráce. TaxVision pro nás vede účetnictví a mzdovou agendu. Jelikož společníci jsou zahraniční osoby, vyvstává často i množství s tím souvisejících daňových otázek. To vše lidé z TaxVision dlouhodobě říší k naší naprosté spokojednosti.”

Ing. Petr Pavelek MSc.

Managing director, REAM Group s.r.o.

“S TaxVision spolupracuji na různých projektech již více než 10 let. Vyhovuje mi dlouhodobá spolupráce s týmem lidí z TaxVision, kteří znají naši firmu a není potřeba opakovaně naše podnikání vysvětlovat. Velmi si cením lidí v TaxVision, kteří odvádějí kvalitní práci, a to nejen při vedení účetnictví, ale i řešení související daňové problematiky a dokáží kvalifikovaně poradit.”